ÖKOISKOLA

Nem dohányzó iskola
„Mire való az iskola?
Az iskola arra való, hogy az ember megtanuljon tanulni, hogy felébredjen a tudás vágya, megismerje a jól végzett munka örömét,
megízlelje az alkotás izgalmát, megtanulja szeretni amit csinál, és megtalálja azt a munkát, amit szeretni fog."
                                                                                                                     Szent-Györgyi Albert

Főoldal Iskolánkról Tantestület Galéria Eredmények Dokumentumok Hírek E-mail

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK!
A tanév sportolója 2018.

danyi máté 7. osztály
A 2016/17-es tanév hónap sportolói
A 2015/16-os tanév hónap sportolói
A 2014/15-ös tanév hónap sportolói
A 2013/14-es tanév hónap sportolói
A 2012/13-as tanév hónap sportolói
A 2011/12-es tanév hónap sportolói
A 2010/11-es tanév hónap sportolói
Szép sikert ért el iskolánk fiú atlétika csapata a Szombathelyen megrendezett kis -iskolák diákolimpia országos döntőjében, másodikok lettek!

Banya József, Danyi Máté, Hajzer Levente, Hanák Márk, Nagy Pál, Puskás Árpád. Felkészítő testnevelő: Vincze Csaba

GRATULÁLUNK!
Laczkovics-díj 2018


Kókai Nikolett, mészáros márta, török krisztina, kovács milán
8 éven át mutatott példás magatartásért
és kitűnő tanulmányi eredményért.
regős bendegúz díj 2014


csuzi angéla
8 éven át mutatott példamutató magatartásáért
és kitűnő tanulmányi eredményéért.

Kitűnő és jeles tanulóink
1. osztály:


2. osztály:
    kitűnők:  Banya Xénia
                 Hegedűs debóra
                 Nagy Péter
                 Pásztor Ramóna
                 Szigetvári Jázmin
                 Varga Jázmin
3. osztály:
    kitűnők:  Fehér Kornél
                 Hajzer Levente
                 Hegyi András
                 Ködmön Gergő
                 Mészáros Lili
                 Polacsek Nóra
                 Turza Mária
                 Turza Tamara
                 Vincze Olga
4. osztály:
    kitűnők:  Földi Marcell
                 Jakab Balázs
                 Szellő Botond
     jelesek: Nagy Sándor
5. osztály:
    kitűnők:  Farsang Nelli
                 Hajzer Laura
                 Mészáros Dóra
                 Kónya Dorottya
    jelesek:  Polacsek Attila
                 Szarvas Cintia
                 Varga Barbara
                 Zombori Lili
6. osztály:
    kitűnö:    Pintér Richárd
7. osztály:
    kitűnő:    Ködmön Izabella
                 Porzó Hajnalka
8. osztály:
    kitűnők:  Kókai Nikolett
                 Kovács Milán
                 Mészáros Márta
                 Török Krisztina
    jeles:     Balázs Ádám